<<<56789101112>>>Ukupno: 129  |  Prikazano: 71 - 80

Košarka: Veliki preokret Plane

Dragan Panajotović mvp.rs 24.11.2015.
Veliki preokret Plane

Odigrane utakmice 8. kola Druge muške lige Srbije. Napredak Maksi KO - Plana Hardeks 72:76

opširnije

Košarka: Piroćanci pobedili "Zdravlje"

Južna Srbija Info 23.11.2015.
KK

Košarkaši Zdravlja poraženi su na gostovanju u Pirotu u duelu sa istoimenim domaćim timom rezultatom 86:78, po četvrtinama 16:18, 21:15, 27.22, 22:23.

opširnije

Boško Đokić novi trener Napretka

Aleksinačke vesti 16.11.2015.

Nekadašnji trener FMP-a, Metalca i Konstantina, Boško Đokić, novi je trener Košarkaškog kluba Napredak Aleksinac.

opširnije

15.11.2015.
Boško Đokić vodi Napredak

Nekadašnji trener FMP-a i Metalca, Boško Đokić, novi je trener Košarkaškog kluba Napredak Aleksinac.

opširnije

Pobeda Napretka, Destanović uspešno debitovao

Marko Radić, Radio Aleksinac 15.11.2015.
Pobeda Napretka u Zrenjaninu

Košarkaši aleksinačkog Napretka savladali su, na gostovanju, ekipu Proletera iz Zrenjanina 86:87 (18:20, 21:27, 21:21, 26:19) i tako ostvarili prvu ovosezonsku pobedu na gostujućem terenu.