<<<1234567>>>Ukupno: 67  |  Prikazano: 21 - 30

Hjuston bolji od Klipersa, 13 poena Teodosića

Beta, Mondo, B92 01.03.2018.
Teovih 13-6-4 malo za Hjuston

Los Anđeles Klipersi poraženi su kod kuće od Hjustona (105:92) u meču u kojem je Miloš Teodosić zabeležio 13 poena, šest skokova i četiri asistencije za 28 minuta. Boban Marjanović na parketu je proveo tri minuta i imao je dva skoka.

opširnije

Bobi zablistao protiv Jokića, Bogdanović solidan u porazu Kingsa

RTS, Agencije 28.02.2018.
Marjanović: Radio sam svoj posao

U duelu Los Anđeles Klipersa i Denver Nagetsa, pobedu je slavio tim Miloša Teodosića i Bobana Marjanovića, koji je bio jedan od najzapaženijih igrača na terenu. Bogdanović postigao 14 poena u porazu Sakramenta.

opširnije

DN: "Draženova majka je rekla da podsećam na njega, kakav kompliment"

B92 25.02.2018.
Podseća je na Dražena

Legendarni nemački košarkaš Dirk Novicki rekao je da mu je jedan od najvećih komplimenata u karijeri bila rečenica Biserke Petrović, majke Dražena Petrovića.

opširnije

Bogdan Bogdanović efikasan u porazu, Nemanja Bjelica dobar u pobedi

Beta, RTS, Mondo 25.02.2018.
Bogdan najbolji protiv Lejkersa

Bogdan Bogdanović bio je jedan od najefikasnijih igrača Sakramenta u porazu od Lejkersa. Nemanja Bjelica iskoristio više minuta na parketu i značajno doprineo pobedi Minesote nad Čikagom.

opširnije

Treći tripl-dabl Jokića u nizu, Denver bolji od Sparsa

Beta 24.02.2018.
Jokić kao Čemberlen

Denver je nadigrao San Antonio sa 122:119 uz još jednu sjajnu igru Nikole Jokića koji je opet ostvario trostruki dvocifren učinak. Miloš Teodosić je bio solidan u pobedi Klipersa nad Feniksom sa 128:117, a Nemanja Bjelica i njegov tim bili su…