<<<12Ukupno: 20  |  Prikazano: 11 - 20

Konstantin: Kompletni čekamo Vršac

Južna Srbija Info 23.01.2016.
Kompletni čekamo Vršac

OKK Konstantin će tek treću utakmicu u 2016. godini odigrati u kompletnom sastavu. Večeras na Čairu dočekuju KK Vršac.

opširnije

Žestoke kazne za tuču na meču Konstantin – Borac

Belami portal, Južna Srbija Info 03.01.2016.
Žestoke kazne za tuču

Tuča i tehničke greške u meču Konstantina i Borca obogatiće kasu Košarkaške lige Srbije za 732.000 dinara!

opširnije

VELIKI INCIDENT U NIŠU: Pogledajte opštu tuču košarkaša Konstanina i Borca

Kurir 23.12.2015.
Pogledajte opštu tuču

Košarkaši Konstantina i Borca žestoko su se potukli na utakmici Prve lige Srbije odigranoj u Nišu.

opširnije

Furiozan finiš Konstantina, pala Vojvodina

06.12.2015.
Furiozan finiš Konstantina

Teška, ali zaslužena pobeda Konstantina! Vojvodina je pokazala da nikako nije tim za potcenjivanje, punih 36 minuta bila je u rezultatskom egalu, a onda su, u poslednja četiri minuta, Nišlije načinile seriju 11:2 i stigle do devete…

opširnije

Konstantin bolji od FMP-a u Železniku

Belami portal 28.11.2015.
Konstantin zaustavio lidera

Košarkaši Konstantina savladali su u Železniku domaći FMP sa 76:74, po četvrtinama 17:18, 17:22, 19:15, 21:19, u derbi susretu 10. kola Prve lige.