<<<8586878889909192>>>Ukupno: 1248  |  Prikazano: 871 - 880

Radnički bez polufinala kupa

Radnički, Mondo, Južna Srbija Info 02.03.2016.

Nakon večerašnje utakmice, dobijen je i četvrti polufinalista Kupa Srbije, a to je beogradski Partizan. Gol iz sumnjive pozicije, jedanaesterac za Partizan, fenomenalni golmani i prazne tribine, su najjači utisci večerašnje utakmice.

opširnije

Edukativni treninzi u Leskovcu

Košarkaški savez Srbije 02.03.2016.

U okviru programa kvalitetnog razvoja igrača, kontinuiranog praćenja i individualnog tehničko-taktičkog usavršavanja, naš poznati stručnjak Boško Đokić održao je u Sportskom centru „Dubočica“ u Leskovcu edukativne treninge za najtalentovanije…

opširnije

Mladi Piroćanac na najvećem svetskom takmičenju u Italiji

02.03.2016.
Mališan iz Pirota takmiči se u Italiji

Mladi Piroćanac Nemanja Pešić, član Ski i snoubord kluba “Stara planina” predstavljaće boje Srbije na najvećem takmičenju u dečjem skijanju na svetu u Italiji Topolino 2016.

opširnije

Uspeh niških streličara

Belami portal 29.02.2016.
Uspeh streličara

Takmičari Streličarskog kluba Niš osvojili su zapažene rezultate na "X Indoor" Državno prvenstvo u streličarstvu koje je proteklog vikenda održano u hali Čair u Nišu.

opširnije

Radnički: Bitka za polufinale

28.02.2016.
Bitka za polufinale

Radnički će svoj plasman u polufinale pokušati da izbori u utakmici protiv beogradskog Partizana, a utakmica je zakazana za sredu od 18,00 časova. Utakmicu će prenosti TV Arena, na svom prvom kanalu.