Ukupno: 7  |  Prikazano: 1 - 7

Veličković uz zvuk sirene za pobedu Partizana (foto, video)

Beta, Južna Srbija Info, TimeOut.rs 19.05.2017
Partizan pobedio Zvezdu

Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu Zvezdu u devetom kolu Super lige Srbije, iako nisu vodili ni jedne sekunde, a prvi koš su postigli nakon osam minuta igre,

opširnije

Komentara: 0

Zvezda odbranila titulu prvaka Srbije

Beta, Partizan, Južna Srbija Info 10.06.2016

Košarkaši Crvene zvezde odbranili su titulu prvaka Srbije, pošto su u četvrtak uveče u Beogradu savladali Partizan sa 70:65 (18:22, 23:17, 15:9, 14:17), i tako slavili sa 3:1 u finalnoj seriji plej-ofa Super lige.

opširnije

Košarkaška Superliga: Partizan i Zvezda poveli u polufinalu

Mondo, Južna Srbija Info 29.05.2016
Partizan i Zvezda vode u polufinalu

Crno-beli loše počeli prvi polufinalni meč protiv FMP-a, pa serijom od 21:4 u drugoj četvrtini rešili pitanje pobednika. Crveno-beli i šesti put ove sezone pobedili ekipu Dejana Milojevića. U nedelju, u Mitrovici, igraće za plasman u finale.