TimeOut Portal

1  2 > >>Ukupno: 14  |  Prikazano: 1 - 10

Borac slavio nakon produžetka

KLS 05.01.2018

U jedinoj preostaloj utakmici 9. kola Košarkaške lige Srbije Borac je nakon produžetka slavio nad Vršcem rezultatom 103:97.

opširnije

Komentara: 0

Dogodilo se i to: Prva pobeda Konstantina, u 13. kolu

15.01.2017
Prva pobeda OKK Konstantin

Košarkaši Konstantina su tek u 13. kolu ostvarili prvu pobedu i to u Smederevu, na parketu rivala koji je bio tik iznad njih na tabeli.

opširnije

Novi poraz Konstantina

Belami portal, Južna Srbija Info 11.01.2017
Poraz Konstantina

Košarkaši Konstantina su i u 2017. godini nastavili tamo gde su stali 2016. Upisali su novi poraz u Prvoj ligi Srbije, pa reč opstanak sada zvuči kao naučna fantastika.

opširnije

Konstantin odneo pobedu juče u Smederevu

Južna Srbija Info 30.01.2016
Konstantin odneo pobedu

U premijernoj utakmici 18. kola Košarkaške lige Srbije, Konstantin je na gostovanju savladao ekipu Smedereva sa 86:80.

opširnije

Konstantin: Kompletni čekamo Vršac

Južna Srbija Info 23.01.2016
Kompletni čekamo Vršac

OKK Konstantin će tek treću utakmicu u 2016. godini odigrati u kompletnom sastavu. Večeras na Čairu dočekuju KK Vršac.