12>>>Ukupno: 20  |  Prikazano: 1 - 10

Košarkašice Crvene zvezde i Partizana u finalu plej-ofa

06.04.2018.

Košarkašice Crvene zvezde i Partizana 1953 plasirale su se u finale plej-ofa Prve ženske lige Srbije.

opširnije

KLS: Borac slavio u Beogradu protiv Beovuka

21.02.2018.
Borac savladao Beovuk

Posle odlične partije na Kupu Radivoja Koraća, kada je protiv velikog favorita – Crvene zvezde mts – izgubio tek u produžetku, Borac je nastavio svoj trijumfalni niz u KLS.

opširnije

KLS: Radnički savladao Vojvodinu

21.02.2018.
Radnički savladao Vojvodinu

Kragujevački Radnički nadigrao je Vojvodinu u 19. kolu Košarkaške lige Srbije i slavio preko potrebnu, a sasvim zasluženu pobedu 92:88 (27:24, 24:25, 22:24, 19:15) u uzbudljivih 40 minuta pred oko hiljadu gledalaca u hali Jezero.

opširnije

Dinamik savladao Beovuk, Vršac ubedljiv protiv Zemunaca, Borac pobedio Zlatibor, Dunav lako protiv Radničkog

KLS 28.01.2018.
Slavili Dinamik, Vršac, Borac i Dunav

Dinamik je odbio sve nalete Beovuka, poslednji tri minuta pre poslednjeg zvuka sirene, i na kraju slavio 106:90 (24:19, 23:23, 30:24, 29:24), sačuvavši lidersko mesto na tabeli KLS, sa pobedom više od prvog konkurenta čačanskog Borca.