<<<9192939495969798>>>Ukupno: 1248  |  Prikazano: 931 - 940

Boško Đokić za MVP: Dogovor je bio opstanak, nastavljamo saradnju

Iskusni stručnjak je za portal MVP govorio o problemima, ali i mogućim rešenjima u srpskoj košarci. Takođe, osvrnuo se i na svoj trenutni angažman, što će aleksinčane posebno zanimati

opširnije

"Radnički" se priprema u Kini

ButaSport, Južna Srbija Info 04.01.2016.
Pripreme u Kini

Nišlije će deset dana provesti u Kini, a za sada je u planu da se odigraju 3 utakmice u periodu 17.01. do 24.01.2016.

opširnije

Žestoke kazne za tuču na meču Konstantin – Borac

Belami portal, Južna Srbija Info 03.01.2016.
Žestoke kazne za tuču

Tuča i tehničke greške u meču Konstantina i Borca obogatiće kasu Košarkaške lige Srbije za 732.000 dinara!

opširnije

Najuspešniji paraolimpijac Slobodan Adžić obeležiće dve decenije od poslednje trke

Beta 02.01.2016.
Paraolimpijac Slobodan Adžić

Najuspešniji sportista sa invaliditetom i dobitnik Nacionalnog sportskog priznanja Slobodan Adžić (57) iz Niša u 2016. godini obeležiće dve decenije od poslednje trke koju je istrčao na paraolimpijadi u Atlanti.