<<<120121122123124125>>>Ukupno: 1248  |  Prikazano: 1221 - 1230

Jastreb ipak pobedio

Tekst i foto Dušan Stevanović 24.02.2014.

U 13-tom kolu Druge muške regionalne lige - Istok, teže nego što se očekivalo, Jastreb iz Aleksinca savladao je 7-mo plasirani Radan iz Lebana rezultatom 76:71.

opširnije

Jastreb domaćin u nedelju

Tekst i foto Dušan Stevanović 21.02.2014.

U 13 - tom kolu Druge muške regionalne lige - istok, košarkaši Jastreba iz Aleksinca dočekuju Radan iz Lebana.

opširnije

Aleksinčanke među 16 najtalentovanijih košarkašica Srbije

D. Ostojić 05.01.2014.
Aleksinčanke  među 16 najtalentovanijih košarkašica Srbije

Dve mlade aleksinačke košarkašice postale su članice Reprezentacije Srbije.

opširnije

Završen treći turnir u čast Miće Projovića

Izvor: Radio Aleksinac 27.08.2013.

Finalnim nadmetanjima u juniorskoj i seniorkskoj konkurenciji, kao i u bacanju trojki, završen je treći po redu Memorijalni turnir u basketu „Mića Projović“.

opširnije

Saša Danilović specijalni gost memorijalnog turnira "Mića Projović"

Dušan Ostojić 22.08.2013.

Zahvaljujući Dušanu Projoviću, visokom funkcioneru KSS, inače aleksinčaninu po poreklu, gost Memorijalnog turnira "Mića Projović" biće jedan od najboljih košarkaša u istoriji jugoslovenske i srpske košarke Predrag Danilović.