<<<1314151617181920>>>Ukupno: 1248  |  Prikazano: 151 - 160

Zvezda raspucana pred plej-of: "Stotka“ Zvezde uz 17 trojki

Crveno-beli u meču poslednjeg kola ABA lige deklasirali Cibonu, uz rekordan broj trojki i rekordno visok procenat šuta.

Komentara: 0

Proleter jak za "mladog" Kontantina

13.03.2018.
Proleter Naftagas – Konstantin 82:60

Mlada ekipa Konstantina odigrala je prvo poluvreme odlično i imala egal rezultat do poluvremena.

opširnije

Piroćanci dobili Leskovčane u neizvesnoj završnici

13.03.2018.
Pirot – Zdravlje Leskovac 76:74

„Pirot“ je u 21. kolu pobedio leskovačko „Zdravlje“ rezultatom 86:84 zadržavši se na 4-om mestu Druge lige Srbije.

opširnije

Napredak čvrsto protiv Klika

13.03.2018.
Napredak Bosphorus – Klik 72:64

Ekipa Napredak Bosforusa pobedila je na svom terenu ekipu Klika iz Arilja rezultatom 72:64 (28:20, 16:17, 22:13, 6:14).

opširnije

Nikola Jokić zaludeo Sakramento, sedmi tripl-dabl

Beta 12.03.2018.
Sedmi Jokićev tripl-dabl

Tripl-dabl Nikole Jokića u pobedi Nagetsa nad Sakramentom 130-104. Meč obeležila asistencija srpskog centra, koji je serijom finti iz igre izbacio celu petorku Kingsa. Bogdan Bogdanović šest poena za dvadesetak minuta.