<<<1234567>>>Ukupno: 67  |  Prikazano: 11 - 20

Trojica srpskih reprezentativaca igrali su prethodne noći u NBA ligi i ostvarili zapažene uloge

opširnije

Bogdanović trojkom sa 9m za pobedu Kingsa

B92, Mondo, TimeOut 15.03.2018.
Bogdan za pobedu na Floridi sa 9 metara

Sakramento Kingsi pobedili su Majami Hit 123:119 posle produžetka, a 14 poena i odlučujući koš postigao je Bogdan Bogdanović.

opširnije

Odlični Bjelica, solidni Jokić, ne previše zapaženi Teo i Bobi

RTS, Mondo 14.03.2018.
Bjelica nadomak tripl-dabla

Bjelica u pobedi nad Vašingtonom bio nadomak "tripl-dabla", Jokića sputali faulovi, a Teodosić i Marjanović dali skroman doprinos pobedi Klipersa.

opširnije

Odlični Bogdanović nedovoljan za trijumf Sakramenta nad Oklahomom

Beta, Mondo 13.03.2018.
Bogdanov let i Sakramentov pad

Bogdan Bogdanović bio je najbolji igrač Kingsa u porazu od Oklahome (106:101). Srpski as upisao je 19 poena (šut iz igre 6/11, za tri 3/7, penali 4/5), osam skokova i tri asistencije za 29 i po minuta na parketu

opširnije

Nikola Jokić zaludeo Sakramento, sedmi tripl-dabl

Beta 12.03.2018.
Sedmi Jokićev tripl-dabl

Tripl-dabl Nikole Jokića u pobedi Nagetsa nad Sakramentom 130-104. Meč obeležila asistencija srpskog centra, koji je serijom finti iz igre izbacio celu petorku Kingsa. Bogdan Bogdanović šest poena za dvadesetak minuta.