12>>>Ukupno: 17  |  Prikazano: 1 - 10

Mojsilović predvodio furiozni Jastreb

Tekst i foto: Dušan Stevanović 10.12.2016.
Furiozni Jastreb

U jedanaestom kolu Prve regionalne lige Istok za košarkaše Jastreb je, u furioznoj igri drugog poluvremena, pobedio Kuršumliju sa 96:66 iako je na poluvremenu bilo nerešeno 41:41.

opširnije

Poraz Jastrebova na premijeri u Prokuplju

KK Jastreb 09.10.2016.
Poraz koji obećava

Košarkaši Jastreba poraženi su u prvom kolu sezone 2016/17 u Prokuplju od istoimenog protivnika, rezultatom 86:70, po četvrtinama 17:20, 26:14, 28:14, 15:22.

opširnije

Jastrebovi u istom društvu i ove godine

Saša Marković 16.09.2016.

U sredu 14. septembra, KK “Jastreb” iz Aleksinca je počeo pripreme za narednu sezonu. Zahvaljujući odustajanju nekih timova da nastave takmičenje u Prvoj srpskoj ligi – Jugoistočne Srbije, "Jastrebovi" su administrativnim putem…