<<<12345678>>>Ukupno: 1248  |  Prikazano: 11 - 20

Crvena Zvezda lako u Zadru

Mondo, RTS 10.03.2019.
Zvezda nadigrala Zadar

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Zadar sa 87:69 u meču pretposlednjeg 21. kola ABA lige.

opširnije

Komentara: 0

Crvena zvezda pobedila Partizan u neizvesnoj završnici, za verovatni okršaj u polufinalu

Beta 03.03.2019.
Crvena zvezda pobedila Partizan

Košakaški Crvene zvezde pobedili su večeras u Beogardu Partizan sa 70:68 (16:16, 16:18, 20:14, 18:20) u derbi utakmici 20. kola ABA lige

opširnije

Andrea Trinkijeri o derbiju Crvena zvezda - Partizan u 20. kolu ABA lige

Ivan Bogunović, Mondo 01.03.2019.
Trinkijeri: Sanjam finale Partizan - Zvezda

Trener crno-belih voleo bi da se pitanje prvaka ABA lige i učesnika Evrolige 2019/20 reši u seriji "večitih" rivala i da njegov tim iz nje izađe kao pobednik. Ali, svestan je da je taj put dug i težak.

opširnije

Reprezentacija savladala Izrael i obezbedila plasman na Svetsko prvenstvo u Kini

24.02.2019.
Savladan Izrael, overena Kina

U prepunoj dvorani „Aleksandar Nikolić“, u sjajnoj atmosferi pred oko 7.000 gledalaca, košarkaška reprezentacija Srbije ubedljivo je savladala Izrael i plasirala se na Svetsko prvenstvo 2019. u Kini, a igrači i stručni štab su posle utakmice…