<<<8788899091929394>>>Ukupno: 1248  |  Prikazano: 891 - 900

Danas počinje Kup Radivoja Koraća

18.02.2016.
Počinje Kup Radivoja Koraća

Kao i prošle godine, niška hala "Čair" ponovo će biti domaćin Kupa Radivoja Koraća, koji će početi danas, a biće završen u nedelju.

opširnije

Komentara: 0

Zvezdin rival nema novca za put do Niša!?

Sportske, Blic 17.02.2016.
Nemaš kartu ni do Niša...

Dan uoči početka završnog turnira "Kupa Radivoja Koraća" iz Smedereva stiže tužna priča o tome kako protivnik Crvene zvezde Telekom nema dovoljno novca da doputuje u Niš.

opširnije

Opstanak u ligi jedini cilj "Radnika" iz Surdulice

Jovan Terzić, Mondo 17.02.2016.
Opstanak u ligi jedini cilj

"Da li će to biti kroz plej-of ili plej-aut, uopšte se ne opterećujemo time", poručuje trener Radnika Miloš Veselinović.

opširnije

Svaki koš na Kupu - za decu!

Telekom Srbija 17.02.2016.

Završni turnir Kupa "Radivoja Koraća" imaće i lepu, humanitarnu dimenziju. Telekom Srbija će za svaki koš postignut na utakmicama donirati po tri evra (u dinarskoj protivrednosti).