<<<12345678>>>Ukupno: 96  |  Prikazano: 11 - 20

opširnije

Crno-beli dominirali, pa se "kockali" sa pobedom

30.09.2018.
Pobeda Partizana u Zagrebu

Košarkaši Partizana savladali su kao gosti Cedevitu 87:84, u derbi utakmici prvog kola Jadranske lige. Crno-beli na poluvremnu imali 21 poen prednosti, pa dozvolili sebi da uđu u neizvesnu završnicu. Vanja Marinković postigao 25 poena.

opširnije

Zvezda savladala Cibonu na startu ABA lige

30.09.2018.
Zvezda krenula pobedom

Košarkaši Crvene zvezde savladali su u Beogradu ekipu Cibone 78:68 (21:20, 21:15, 17:21, 19:12) na startu nove sezone ABA lige.

opširnije

Počinje ABA liga: Crno-beli startuju protiv Cedevite u Zagrebu

28.09.2018.
Cedevita se pribojava Partizana

Subota, 29.09. od 20 časova. (Prenos na TV Arena Sport 2) Nenad Čanak: "Očekuje nas duel ekipa koje pretenduju na vrh tabele"  Trener Sito Alonso i centar Andrija Stipanović ističu da su crno-beli "neugodna ekipa, puna energije".

opširnije

Košarkaši Zvezde osvojili ABA Super kup

Beta 23.09.2018.
Zvezda osvojila ABA Super kup

Košarkaši Crvene zvezde osvojili su večeras ABA Super kup pošto su u finalu u Laktašima pobedili Budućnost sa 89:75 (28:16, 29:16, 21:23, 11:20).