KK Napredak počinje novu sezonu u 2. košarkaškoj ligi Srbije. U prošloj sezoni 2017/18. bilo je mnogo uzbuđenja. KK Napredak je zauzeo visoko 4. mesto u ligi i sa 1873 postignutih poena i bio je prvi klub u ligi sa najpreciznijim šuterima.

Nekadašnji igrač i kapiten Zdravlja Petar Ilić izabran je za menadžera Košarkaškog kluba Zdravlje Leskovac.

opširnije

Korak ka opstanku: Leskovčani savladali Proleter

Sport juga 18.03.2018.
Leskovčani savladali Proleter

Sjajnom igrom u poslednjoj četvrtini košarkaši Zdravlja Leskovac su u 22. kolu Druge lige Srbije ostvarili verovatno i odlučujuću pobedu u borbi za opstanak.

opširnije

Proleter jak za "mladog" Kontantina

13.03.2018.
Proleter Naftagas – Konstantin 82:60

Mlada ekipa Konstantina odigrala je prvo poluvreme odlično i imala egal rezultat do poluvremena.

opširnije

Piroćanci dobili Leskovčane u neizvesnoj završnici

13.03.2018.
Pirot – Zdravlje Leskovac 76:74

„Pirot“ je u 21. kolu pobedio leskovačko „Zdravlje“ rezultatom 86:84 zadržavši se na 4-om mestu Druge lige Srbije.