<<<1234567>>>Ukupno: 66  |  Prikazano: 21 - 30

Pojačane mere bezbednosti na susretu "večitih" večeras u finalu Kupa Koraća

18.02.2018.
Pojačane mere bezbednosti na finalu Kupa

Večeras će se, u 21 sat u finalu Kupa Radivoja Koraća u niškoj hali Čair, sastati Zvezda i Partizan.

opširnije

Kup Radivoja Koraća: Partizan savladao Megu i zakazao derbi u finalu

17.02.2018.
Derbi u finalu Kupa

U drugoj polufinalnanoj utakmici finala Radivoja Koraća u Nišu, beogradski Partizan Nis je savladao Mega Bemax iz Sremske Mitrovice i zakazao derbi sa Zvezdom.

opširnije

Kup Radivoja Koraća, Crvena Zvezda preko FMP-a do finala 98:82

17.02.2018.
Crvena Zvezda u finalu Kupa

Polufinalni dan Kupa Radivoja Koraća u Nišu otvorile su ekipe Crvene Zvezde i FMP-a

opširnije

Kup Radivoja Koraća: Partizan preko Zlatibora u polufinale

16.02.2018.
Partizan lagano preko Zlatibora

Odigrana je i poslednja četvrtfinalna utakmica Kupa Radivoja Koraća u Nišu, u kojoj su beogradski crno-beli savladali Zlatibor.

opširnije

Kup Radivoja Koraća: Mega ubedljiva protiv Dinamika

16.02.2018.
Mega dinamično protiv Dorćolaca

U trećem četvrtfinalnom susret Kupa Radivoja Koraća u Nišu, na parketu su se srele ekipe Mege i Dinamika. Mega je slavila rezultatom 94:79.