<<<5678910>>>Ukupno: 96  |  Prikazano: 71 - 80

Partizan pobedio Cibonu u punom Pioniru

Milica Gvozden 20.01.2018.
Novica ponovo MVP

Košarkaši Partizana savladali su Cibonu u utakmici 17. kola ABA lige. Partizan – Cibona 80:69 (17:17, 23:26, 21:16, 19:10)

opširnije

Triler u Zagrebu, Cedevita tek na kraju do pobede protiv uporne Mege

Mondo, B92 20.01.2018.
Cedevita - Mega 75:73

Košarkaši Cedevite pobedili su u Zagrebu Mega Bemaks sa 75:73 (19:14, 14:19, 18:24, 24:16), u utakmici 17. kola ABA lige. Mega vodila veći deo meča, ali popustila u poslednjoj četvrtini i izgubila. Prekinuta serija poraza Cedevite.

opširnije

FMP ubedljiv portiv Igokee, "eksplodirao" Simanić

Beta 20.01.2018.
Simanić presudio Igokei

Košarkaši FMP savladali su Igokeu sa 95:73, u prvom meču 17. kola ABA lige i održali priključak u trci za četvrtom pozicijom.

opširnije

Milojević: "Sa dosta energije", Sinovec: "Možemo da igramo sa Cedevitom"

19.01.2018.
Možemo sa Cedevitom

Košarkaši Mega Bemaxa u subotu 20. januara od 17 časova nastavljaju takmičenje u ABA ligi kada će u okviru 17. kola u Zagrebu gostovati ekipi Cedevite.