Poraz KK Zdravlje u dramatičnoj završnici

Leskovac 13.12.2015. Južna Srbija Info

Košarkaši Zdravlja poraženi su u utakmici 11. kola Druge lige Srbije u duelu sa Slobodom rezultatom 80:85, po četvrtinama 22:18, 19:13, 18:23 i 21:31.

Leskovčani veći deo susreta bili bolji rival, imali prednost do ulaska u završnicu, a gosti su prvi put poveli u 36. minutu (68:70). Užučani su u poslednjem minutu imali više snage i koncentracije i na kraju slavili važnu pobedu na gostovanju u Leskovcu.

Za ekipu Zdravlja Leskovac su igrali: Ristić 16 (indeks 32, 12 asistencija, 5 osvojenih lopti, 4/5 za dva), Stojković, Vukadinović, Tešanović 18 (6/9 za dva), Filipović 16 (3 skoka, 4/6 za dva), Jovanović 18 (indeks 26, 15 skokova, 7/10 za dva), Radenković, Marojević 5 (3 skoka), Zejak, Miletić, Stojiljković 4.

U sledećem, 12. kolu Druge lige Srbije Zdravlje gostuje u Aleksincu gde će odmeriti snage sa ekipom Napretka.